Dystanse do felg Eibach Pro-spacer

  • Poszerzają rozstaw auta polepszając prowadzenie i zapewniając bardziej sportowy wygląd
  • Wykonane z bardzo wytrzymałych stopów aluminium
  • Idealne wykonanie dzięki najniższym w branży tolerancjom co gwarantuje perfekcyjne wyważenie kół
  • Testowane pod kątem wytrzymałości zgodnie z najnowszymi metodami
  • Wysokiej jakości ochrona przed korozją dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki ochronnej (test solankowy zgodny z DIN 50021)
  • Znacznie lżejsze niż dystanse wykonane ze stali
Dystanse do kół Eibach Pro-Spacer

Aby zapewnić ostatni szlif osiągom i wyglądowi auta, zespół inżynierów Eibach opracował dystanse do felg Pro-Spacer. Dzięki nim w prosty i bezproblemowy sposób osiągnąć można poszerzenie auta i zwiększyć jego stabilność.

Pierścienie dystansowe stanowią idealne uzupełnienie zestawów Pro-Kit lub Sportline, gdy seryjnym felgom lub zamiennikom brakuje przysłowiowej kropki nad i. Dzięki Eibach Pro-Spacer auto uzyskuje jeszcze bardziej sportowy wygląd ponieważ dopiero w ten sposób felgi i opony faktycznie wypełniają nadkola.

Optymalizacja rozstawu kół polepsza nie tylko wygląd, ale zmniejsza także przechyły karoserii i poprawia prowadzenie.

Pro-Spacer dostępne są w różnych wariantach od 5 do 45mm, tak aby w zależności od posiadanych kół i preferencji ulokować je dokładnie tam, gdzie gwarantować będą sportowy wygląd i najlepsze osiągi. Szczególnie w przypadku wielu felg seryjnych instalacja odpowiedniego zestawu Pro-Spacer polepsza optycznie auto i jego osiągi w takim stopniu, że zakup nowych kół staje się zbędny.

Dowiedz się więcej na temat poszczególnych dystansów Eibach Pro-spacer - opis systemów