Elementy geometrii Eibach Pro-alignment

Wahacze Eibach

Po montażu kompletu Eibach Pro-Kit, Sportline czy zawieszenia gwintowanego Pro-Street-S należy sprawdzić i ewentualnie ustawić geometrię ponieważ obniżenie nadwozia może spowodować przestawienie ustawień kół.

Przykładowo na skutek obniżenia karoserii możliwe jest przestawienie kątów w negatywną stronę. Z tego powodu koła są w górnej części mocniej pochylone w stronę środka auta. Niewielki negatyw polepsza trakcję, jednak zbyt duży może negatywnie wpływać na prowadzenie auta i zwiększone zużycie opon.

Eibach UK (którego nasza firma jest dystrybutorem na terenie Polski) oferuje szeroki wahlarz zestawów Pro-Alignment udostępniając Klientom proste i tanie rozwiązanie umożliwiające korekcję geometrii.

Zestawy te oferują nie tylko możliwość ustawienia kół zgodnie z pierwotnymi, fabrycznymi parametrami, ale również indywidualne ustawienie uwalniające pełen potencjał drzemiący w aucie. Rozwiązanie to jest szczególnie interesujące dla firm tuningowych oraz ekip wyścigowych.

Odpowiednio ustawiona geometria gwarantuje idealną zbieżność i prowadzenie auta. Eibach Pro-Alignment to nieodzowny element dla każdego poważnego tunera!

Uwaga: na chwilę obecną zestawy Pro-Alignment są dostarczane bez certyfikatów TÜV / ABE.

Eibach Camber Arm

Eibach Pro-Alignment

Eibach Camber Arms

Śruby mimośrodowe Eibach

Ostatnio przeglądane produkty

Zakupy

tel: 726 730 202

e-mail: [email protected]

PON - PT: 09.00-16.00

Współpraca

tel: 723 833 ... pokaż

e-mail: [email protected] pokaż

PON - PT: 09.00-16.00

-->

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka RACING CORNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Częstochowie, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 84/86/25 I 26, 42-202 Częstochowa, KRS: 0000759097, NIP: 5732907713, REGON: 38186360000000. Przetwarzamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego."