Sprężyny ERL | Eibach Replacement Line

Sprężyny Eibach ERL - zamiennik fabrycznych sprężyn

Jakość seryjnych części


Z ponad 65-letnim doświadczeniem w branży sprężyn technicznych Eibach stał się jednym z wiodących dostawców komponentów podwozia klasy premium i utrzymuje tę pozycję przez dziesięciolecia - jako dostawca OE dla globalnych producentów samochodów, jak również w wysokiej klasy sportach motorowych oraz tuningu. Tylko ktoś, kto odznacza się najwyższą jakością, szybką dostawą, rozsądnym poziomem cenowym i innowacyjnymi pomysłami, kwalifikuje się w tym wymagającym środowisku do długoterminowego partnerstwa. Niemniej jednak zawsze trzeba udowadniać swoje kompetencje na nowo.

Teraz Eibach połączył swój cały know-how i doświadczenie produkcyjne z tych wszystkich dziedzin i stworzył atrakcyjny program sprężyn seryjnych ERL - Eibach Replacement Line. Linia ta zawiera najczęściej występujące rodzaje sprężyn zawieszenia i pozwala na wymianę seryjnych sprężyn w niższej cenie na rynku wtórnym, zachowując fabryczną jakość.

Obietnica jakości Eibach zaczyna się od starannego doboru odpowiednich stali sprężynowych, które są automatycznie nawijane z niezwykłą precyzją na najnowszej maszynie CNC. Śrutowanie w połączeniu z obróbką cieplną gwarantują długą żywotność oraz nadzwyczajną wytrzymałość. To przyczynia się także do trwałej ochrony przed korozją, po czym następuje malowanie proszkowe. Każda sprężyna jest ponownie sprawdzana, żeby pojazd po montażu znajdował się na prawidłowym poziomie. W czasie dostawy sprężyny są również doskonale chronione poprzez zoptymalizowane przed uszkodzeniem opakowania. Te wszystkie etapy gwarantują klientom, że otrzymają kompleksowy produkt, a Eibach pozostanie jedynym właściwym wyborem.

Zalety seryjnych sprężyn Eibach ERL:

Sprężyna seryjna cylindryczna Eibach ERL

Sprężyna fabryczna do kolumny MacPherson Eibach ERL

Sprężyna seryjna miniblock Eibach ERL do BMW

Jeśli jesteś zainteresowany sprężynami Eibach ERL - zapraszamy do kontaku! Bardzo chętnie pomożemy i doradzimy. Preferujemy kontakt mailowy: [email protected]. Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

Formularz kontaktowy Eibach »

Ostatnio przeglądane produkty

Zakupy

tel: 726 730 202

e-mail: [email protected]

PON - PT: 09.00-16.00

Współpraca

tel: 723 833 ... pokaż

e-mail: [email protected] pokaż

PON - PT: 09.00-16.00

-->

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka RACING CORNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Częstochowie, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 84/86/25 I 26, 42-202 Częstochowa, KRS: 0000759097, NIP: 5732907713, REGON: 38186360000000. Przetwarzamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego."