SPRĘŻYNY NACIĄGOWE

mapa świata z kropek


SPRĘŻYNY NACIĄGOWE

Zakres produkcji:

Materiały:

 

Materiały specjalne:

Inconel®Nimonic®Hastelloy®Elgiloy®

Przykłady wykonania zakończeń:

 Zastosowanie sprężyn naciągowych jest niezwykle szerokie, począwszy od rolnictwa, poprzez przemysł, na budownictwie kończąc. Jak sama nazwa wskazuje, sprężyny naciągowe pracują w oparciu o rozciąganie. Kluczem do długiej żywotności i bezproblemowego działania jest niezwykła precyzja wykonania. Nasze produkty zachowują swoje pierwotne właściwości przez bardzo długi czas. Firma Eibach ma wieloletnie doświadczenie w produkcji najwyższej jakości sprężyn, co w połączeniu z zastosowaniem najnowszych technologii produkcyjnych zaowocowało wysokiej klasy produktami. Nasze sprężyny naciągowe są wysoko oceniane przez profesjonalistów, dla których szczególnie istotna jest bezawaryjność i wysoka kultura pracy.

Charakterystyka sprężyn naciągowych

Nie bez znaczenia są również materiały stosowane w trakcie produkcji. Wykorzystujemy m.in. patentowany drut sprężynowy ciągniony, wykonany ze stali niestopowej, według normy DIN EN 10270-1. Ponadto, do produkcji używamy drutu sprężynowego hartowanego w oleju, według normy DIN EN 10270-2. Jako producent sprężyn naciągowych wykorzystujemy także drut sprężynowy nierdzewny, według normy DIN EN 10270-3. Wszystkie wymienione wyżej materiały umożliwiają wykonanie tak zwanego naprężenia wstępnego.

Profesjonalne sprężyny naciągowe na zamówienie

Jako producent sprężyn oferujemy modele na specjalne zamówienie, wykonane również z materiałów 51 CrV4 lub 52 CrMoV4, według norm DIN EN 10089. W obu tych przypadkach, po procesie hartowania następuje odpuszczanie, zaraz po nadaniu kształtu. Warto wiedzieć, że takich sprężyn nie można wstępnie naprężyć. W razie potrzeby, produkujemy również sprężyny wykonane ze specjalnych materiałów typu Elgiloy®, Nimonic®, Hastelloy® oraz Inconel®. Sprężyny naciągowe mogę mieć różne zakończenia. Oferujemy m.in. zagięty uchwyt, a także uchwyty montowane z blachy lub żeliwa, śrubowe zakończenia i wiele innych.

Dodatkowe informacje o sprężynach naciągowych

Wytwarzamy sprężyny naciągowe, których średnica drutu zawiera się w przedziale od 4 do 20 mm. Tak szeroki zakres sprawia, że nasze produkty są z powodzeniem wykorzystywane w wielu branżach. Cały proces technologiczny jest dopracowany do perfekcji, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz towar, który w 100% spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane ze sprężynami lub innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.

Zakupy

tel: 726 730 202

e-mail: [email protected]

PON - PT: 09.00-16.00

Współpraca

tel: 723 833 ... pokaż

e-mail: [email protected] pokaż

PON - PT: 09.00-16.00

-->

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka RACING CORNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Częstochowie, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 84/86/25 I 26, 42-202 Częstochowa, KRS: 0000759097, NIP: 5732907713, REGON: 38186360000000. Przetwarzamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego."