mapa świata z kropek


SPRĘŻYNY NACISKOWE

SPRĘŻYNY NACISKOWE

formowane na zimno

Zakres produkcji:

Przekroje materiałów:

Materiały:

HARTOWANE I ODPUSZCZANE PO NADANIU KSZTAŁTU

ZWIJANIE PRĘTU

Zakres produkcji:

Materiały:

Powierzchnia:

NAWIJANIE ZWOJÓW 

Zakres produkcji:

Materiały:

Powierzchnie:

Sprężyny naciskowe cechują się uniwersalnością i wszechstronnym zastosowaniem, głównie w przemyśle, ale nie tylko. Jak sama nazwa wskazuje, ich głównym zadaniem jest wywieranie nacisku. Aby prawidłowo wykonywać swoją pracę, muszą być nie tylko niezwykle precyzyjnie zaprojektowane, ale również wykonane z najwyższych jakości materiałów. W trakcie działania, sprężyny są poddawane dużym obciążeniom, dlatego tak ważna jest ich wytrzymałość. Eibach to producent sprężyn naciskowych, które są wysoko oceniane nie tylko w branży motoryzacyjnej, ale również w różnych dziedzinach przemysłu. Wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii sprawiło, że sprężyny bezproblemowo pracują nawet w trudnych warunkach. Szukasz solidnych sprężyn wyprodukowanych z najwyższej klasy materiałów? Sprawdź naszą szeroką ofertę i wybierz model odpowiadający Twoim potrzebom.

Charakterystyka sprężyn naciskowych

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz m.in. sprężyny formowane na zimno, cechujące się różną średnicą, więc znalezienie konkretnego modelu, dopasowanego do Twoich wymagań nie stanowi żadnego problemu. Ponadto, oferujemy sprężyny naciskowe na zamówienie, dzięki czemu możemy precyzyjne dostosować ich długość i średnicę. W trakcie produkcji wykorzystujemy niezwykle wytrzymały patentowany drut sprężynowy ciągniony, wykonany z najwyższej jakości stali niestopowej. Kolejny materiał to drut sprężynowy, który został zahartowany w oleju, według normy DIN EN 10270-2, a jeszcze inny to drut sprężynowy nierdzewny, zgodny z normą DIN EN 10270-3. Ponadto, wykorzystujemy materiały specjalne, takie jak Elgiloy®, Nimonic®, Inconel®,Titan oraz Hastelloy®. Wybór materiałów jest bardzo szeroki, dzięki czemu można znaleźć u nas sprężyny przeznaczone nawet do najbardziej wymagających projektów.

Eibach - producent sprężyn naciskowych

Naszym atutem jest możliwość indywidualnego dopasowania sprężyn do konkretnych wymagań. W przypadku powierzchni, oferujemy zarówno modele wygładzone i polerowane, a także szlifowane oraz walcowane, czyli surowe. Dostępne są też sprężyny naciskowe, o średnicy drutu od 2 do 25 mm, dzięki czemu cechują się wszechstronnym wykorzystaniem. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane ze sprężynami lub innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i w razie potrzeby pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Do dyspozycji jest zarówno skrzynka e-mailowa, jak i numer telefonu.

Zakupy

tel: 726 730 202

e-mail: [email protected]

PON - PT: 09.00-16.00

Współpraca

tel: 723 833 ... pokaż

e-mail: [email protected] pokaż

PON - PT: 09.00-16.00

-->

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka RACING CORNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Częstochowie, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 84/86/25 I 26, 42-202 Częstochowa, KRS: 0000759097, NIP: 5732907713, REGON: 38186360000000. Przetwarzamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego."