SPRĘŻYNY PRECYZYJNE

mapa świata z kropek


SPRĘŻYNY PRECYZYJNE

DLA OKRĘTÓW ORAZ STACJONARNYCH SILNIKÓW DIESLA I GAZOWYCH

Sprężyny zaworowe ssące i wydechowe, sprężyny do wtrysków paliwa (pompy wtryskowe, zawory wtryskowe). Sprężyny naciskowe na osprzęt silnika jak i specjalne sprężyny do zaworów odprowadzających ciśnienie przy skrzyniach korbowych

Cechy szczególne: 

Aby sprężyny precyzyjne spełniały swoje zadanie, muszą być wykonane z najwyższej klasy materiałów, gwarantujących długą żywotność i bezproblemowe działanie, nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Eibach, jako producent sprężyn precyzyjnych, gwarantuje najwyższą jakość wykonania, potwierdzoną certyfikatem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno sprężyny zaworowe ssące, jak i wydechowe. Ponadto, dostępne są modele przeznaczone do wtrysków paliwa (zaworów wtryskowych i pomp paliwa).

Szeroki wybór sprężyn precyzyjnych

W naszej ofercie znajdują się również sprężyny naciskowe, wykorzystywane do różnych elementów osprzętu silnika. Oferujemy także modele przeznaczone do zaworów, których głównym zadaniem jest odprowadzanie ciśnienia przy skrzynkach korbowych. Wszystkie sprężyny, zanim trafiły do sprzedaży, pozytywnie przeszły testy przeprowadzane w zróżnicowanych warunkach. Ponadto, spełniły wyśrubowane normy jakościowe, dzięki czemu masz pewność, że finalny produkt z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Sprężyny precyzyjne na zamówienie

Jako producent sprężyn precyzyjnych, oferujemy modele charakteryzujące się bardzo wysoką odpornością na zużycie. Nasze sprężyny są z powodzeniem wykorzystywane w silnikach szybkoobrotowych, średnioobrotowych i wolnobieżnych, zasilanych olejem napędowym lub gazem. Ponadto, sprężyny precyzyjne produkowane przez firmę Eibach znajdują zastosowanie w przemyśle kolejowym, okrętowym, a nawet w gospodarce energetycznej. Szerokie wykorzystanie naszych produktów w tak kluczowych i wymagających branżach świadczy o dużym zaufaniu. Jesteśmy w stanie wyprodukować praktycznie każdy rodzaj sprężyn precyzyjnych, według ścisłych wytycznych zamawiających. Bez względu na to jakiej sprężyny potrzebujesz, z pewnością jesteśmy w stanie ją dla Ciebie wyprodukować.

Charakterystyka sprężyn precyzyjnych

Wszystkie z naszych produktów pozytywnie przeszły dynamiczne testy obciążeniowe, m.in. pod kątem korozji. Ponadto, sprężyny precyzyjne charakteryzują się zwiększaniem naprężenia ściskającego, a także minimalizacją relaksacji. Co więcej, zastosowanie materiałów typu SuperClean gwarantuje najlepsze parametry użytkowe. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sprężyn lub innych produktów dostępnych w naszym asortymencie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Nasi wykwalifikowani doradcy z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb. Gwarantujemy krótki termin realizacji, nawet w przypadku dużych zamówień oraz szybką i bezpieczną dostawę.

Zakupy

tel: 726 730 202

e-mail: [email protected]

PON - PT: 09.00-16.00

Współpraca

tel: 723 833 ... pokaż

e-mail: [email protected] pokaż

PON - PT: 09.00-16.00

-->

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka RACING CORNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Częstochowie, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 84/86/25 I 26, 42-202 Częstochowa, KRS: 0000759097, NIP: 5732907713, REGON: 38186360000000. Przetwarzamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego."