SPRĘŻYNY SKRĘTNE

mapa świata z kropek


SPRĘŻYNY SKRĘTNE

Zakres produkcji:

Materiały:

Przekroje materiałów:

Kształtowanie zakończeń:

Głównym zadaniem sprężyn skrętnych jest wytwarzanie momentu obrotowego. Niejednokrotnie służy również do gromadzenia tak zwanej energii skrętnej. Jednak bez względu na jej zastosowanie, niezwykle ważna jest wysoka jakość i precyzja wykonania. W ofercie naszego sklepu znajdziesz m.in. sprężyny skrętne z najwyższej klasy materiałów, gwarantujących długą żywotność i bezproblemowe działanie. Specjalizujemy się w produkcji sprężyn o przekroju okrągłym oraz wykonanych z drutu profilowego. Oferujemy sprężyny skrętne o średnicy od 4 do 20 mm. Wykorzystanie najwyższej klasy materiałów gwarantuje, że sprężyny zachowują swoje pierwotne właściwości przez bardzo długi okres. Ponadto, w naszej ofercie można znaleźć produkty charakteryzujące się podwyższoną odpornością na czynniki atmosferyczne.

Sprężyny skrętne na zamówienie

Zanim sprężyny trafią do sprzedaży, muszą pozytywnie przejść przez rygorystyczne testy jakościowe i spełnić wyśrubowane normy. Eibach, jako producent sprężyn skrętnych, w trakcie produkcji wykorzystuje wyłącznie certyfikowane materiały, takie jak patentowany drut sprężynowy ciągniony, wykonany ze stali niestopowej, według normy DIN EN 10270-1. Drugim materiałem jest niezwykle wytrzymały drut sprężynowy hartowany w oleju, według normy DIN EN 10270-2. W przypadku pracy elementów narażonych na powstawanie korozji, wykorzystujemy drut sprężynowy nierdzewny, według normy DIN EN 10270-3. Z kolei sprężyny skrętne na zamówienie wykonane z 51 CrV4 lub 52 CrMoV4, według normy DIN EN 10089 są hartowane i odpuszczane po nadaniu im kształtu. Ten proces technologiczny sprawia, że tak zwane naprężenie wstępne nie jest możliwe. Trzeba wziąć to pod uwagę w trakcie wyboru materiału, z którego będą produkowane sprężyny.

Eibach - producent sprężyn skrętnych na zamówienie

Warto pamiętać, że w przypadku sprężyn skrętnych, przeniesienie siły następuje stycznie, czyli do kierunku zwojów, dlatego tak ważne jest precyzyjne dopasowanie zakończenia. Jako doświadczony producent, jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować praktycznie każdy rodzaj zakończenia, dzięki czemu nasze produkty charakteryzują się uniwersalnością i wszechstronnością zastosowania. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sprężyn lub innych produktów dostępnych w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni eksperci z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji nawet bardzo dużych zamówień oraz szybką i bezpieczną wysyłkę.

Zakupy

tel: 726 730 202

e-mail: [email protected]

PON - PT: 09.00-16.00

Współpraca

tel: 723 833 ... pokaż

e-mail: [email protected] pokaż

PON - PT: 09.00-16.00

-->

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka RACING CORNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Częstochowie, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 84/86/25 I 26, 42-202 Częstochowa, KRS: 0000759097, NIP: 5732907713, REGON: 38186360000000. Przetwarzamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego."