System dezaktywacji fabrycznej elektronicznej regulacji twardości zawieszenia Eibach Pro-Tronic

Coraz więcej nowczesnych samochodów posiada fabryczną, elektroniczną regulację charakterystyki pracy zawieszenia. Użytkownik ma w takim przypadku możliwość wyboru jednej z opcji sztywności amortyzatorów. Nie każdemu jednak podoba się praca seryjnych systemów lub po prostu chce zmienić zawieszenie na inne np. gwintowane bez elektronicznej regulacji.

W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest Eibach Pro-Tronic - układ 4 modułów, które wpięte zamiast oryginalnych kostek, powodują dezaktywację systemu oraz brak niepokojących komunikatów na desce rozdzielczej. System jest niezwykle prosty w montaż i nie wymaga dodatkowych działań ze strony użytkownika, można to zrobić ze własnym zakresie. Szczególnie przydatny jest w momencie zmiany zawieszenia na zwykłe (bez elektronicznej regulacji) lub podczas wymiany na zawieszenie gwintowane bez systemu elektronicznego .

System dezaktywacji fabrycznej elektronicznej regulacji twardości zawieszenia

Ostatnio przeglądane produkty

Zakupy

tel: 726 730 202

e-mail: [email protected]

PON - PT: 09.00-16.00

Współpraca

tel: 723 833 ... pokaż

e-mail: [email protected] pokaż

PON - PT: 09.00-16.00

-->

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka RACING CORNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Częstochowie, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 84/86/25 I 26, 42-202 Częstochowa, KRS: 0000759097, NIP: 5732907713, REGON: 38186360000000. Przetwarzamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego."