The Will To Win | eibach.pl

Eibach liderem w sportach motorowych

Dużo więcej niż slogan.

To nasza, ale również i Wasza - filozofia życia. To siła, który sprawia, że ciężej pracujemy, mniej śpimy i angażujemy wszystkie nasze siły, aby osiągnąć cel.

Zmusza nas, aby dziś dawać z siebie wszystko, a jutro przebijać samych siebie.

To siła napędowa, która pozwala nam produkować sprężyny, amortyzatory, stabilizatory i systemy zawieszeń o światowej renomie.

Skąd bierze się zaufanie jakim darzą nas najlepsze firmy tuningowe, kierowcy i ekipy wyścigowe, najbardziej wymagający inżynierowie Formula 1, profesjonaliści z WRC, DTM, NASCAR, na licznych amatorach wyścigów kończąc? Dlaczego ufają jakości, serwisowi i technologii Eibach?

Dlatego, że każdy produkt Eibach jest czymś więcej niż zwykłą częścią. To symbol tego co nas napędza - nieokiełznanej siły nazwanej:

The Will To Win.

Sprężyny Eibach najwyższa jakość

Ostatnio przeglądane produkty

Zakupy

tel: 726 730 202

e-mail: [email protected]

PON - PT: 09.00-16.00

Współpraca

tel: 723 833 ... pokaż

e-mail: [email protected] pokaż

PON - PT: 09.00-16.00

-->

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka RACING CORNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Częstochowie, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 84/86/25 I 26, 42-202 Częstochowa, KRS: 0000759097, NIP: 5732907713, REGON: 38186360000000. Przetwarzamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego."