Zawieszenia obniżające Eibach B12 Sportline


UWAGA: PRODUKTY SERII B12 NIE SĄ JESZCZE DODANE DO NASZEGO SKLEPU ON-LINE ZATEM W RAZIE ZAINTERESOWANIA ZAKUPEM PROSIMY O KONTAKT MAILOWY!

Zawieszenia Eibach B12 Sportline projektowane są przez zespół specjalistów z zakresu zawieszeń tak, aby osiągnąć jednocześnie agresywny wygląd i możliwie najwyższe osiągi na drodze.

B12 Sportline stanowi harmonijne połączenie sprężyn serii Sportline oraz sportowych amortyzatorów Bilstein B6 lub B8 (w zależńości od auta), które razem tworzą zgrany system.

Dedykowane dla wszystkich, którzy chcą czuć sportowe prowadzenie każdego dnia.

Zawieszenia B12 Sportline

Zawieszenie sportowe gwarantuje precyzyjną reakcję auta na ruchy kierownicą oraz mniejsze przechyły karoserii.

Obowiązek dla kierowcy szukającego lepszych osiągów i lepszego wyglądu dla swojego auta.

Zawieszenie sportowe Eibach B12 Sportline

Sprężyny obniżające Eibach Sportline

Sprężyny Eibach Sportline do Audi R8

Sprężyny Eibach Sportline do VW Golf GTI

Sprężyny Eibach Sportline do BMW Cabriolet

Zawieszenie obniżające Eibach B12 Sportline

Sprężyny Eibach Sportline do BMW 4 Coupe

Sprężyny Eibach Sportline do Audi A4

Ostatnio przeglądane produkty

Zakupy

tel: 726 730 202

e-mail: [email protected]

PON - PT: 09.00-16.00

Współpraca

tel: 723 833 ... pokaż

e-mail: [email protected] pokaż

PON - PT: 09.00-16.00

-->

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka RACING CORNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Częstochowie, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 84/86/25 I 26, 42-202 Częstochowa, KRS: 0000759097, NIP: 5732907713, REGON: 38186360000000. Przetwarzamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego."