Zawieszenia sportowe Eibach B12 Pro-Kit


UWAGA: PRODUKTY SERII B12 NIE SĄ JESZCZE DODANE DO NASZEGO SKLEPU ON-LINE ZATEM W RAZIE ZAINTERESOWANIA ZAKUPEM PROSIMY O KONTAKT MAILOWY!

Dedykowane dla wszystkich, którzy lubią czuć pewność w zakręcie.

Zawieszenia Eibach B12 Pro-Kit projektowane są przez zespół inżynierów w taki sposób, aby osiągać maksymalne osiągi na drodze bez negatywnego wpływu na jakość jazdy.

B12 Pro-Kit to zaprojektowana w szczegółach kombinacja wyczynowych amortyzatorów Bilstein B6 lub B8 (w zależności od auta) i sprężyn serii Pro-Kit. W celu dalszego polepszenia osiągów do wielu zestawów dołączane są specjalnie zaprojektowane odboje wykonane z materiału cellasto.

Dedykowane dla wszystkich, którzy lubią czuć pewność w zakręcie.

Zawieszenia B12 Pro-Kit

Eibach B12 Pro-Kit polepsza reakcję auta na ruchy kierownicą, zmniejsza niechciany efekt pod- lub nadsterowności i redukuje przechyły nadwozia bez negatywnego wpływu na jakość jazdy.

Opinię o zawieszeniach Eibach potwierdził magazyn auto motor und sport :

Zwycięzcą testu zostało zawieszenie Eibach. Zawieszenie imponuje udanym ustawieniem gwarantującym bezpieczeństwo i polepszenie prowadzenia auta. Jako jedyny system w teście oferuje dodatkowo nadspodziewanie dobry komfort.

Zawieszenie sportowe Eibach B12 Pro-Kit

Sprężyny Eibach Pro-Kit do Audi A5

Sprężyny Eibach Pro-Kit do Audi A6

Sprężyny Eibach Pro-Kit do VW Scirocco

Sprężyny Eibach Pro-Kit do BMW serii 5

Sprężyny sportowe Eibach Pro-Kit

Zawieszenie obniżające Eibach B12 Pro-Kit

Sprężyny Eibach Pro-Kit do Kia Ceed GT

Ostatnio przeglądane produkty

Zakupy

tel: 726 730 202

e-mail: [email protected]

PON - PT: 09.00-16.00

Współpraca

tel: 723 833 ... pokaż

e-mail: [email protected] pokaż

PON - PT: 09.00-16.00

-->

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka RACING CORNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Częstochowie, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 84/86/25 I 26, 42-202 Częstochowa, KRS: 0000759097, NIP: 5732907713, REGON: 38186360000000. Przetwarzamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego."