Elementy geometrii Eibach Pro-alignment

Eibach Pro-Alignment (katalog).xls - Aktualny katalog z listą zastosowań Eibach Pro Alignment (2017) (83.46 kB)

Wahacze Eibach

  • precyzyjne elementy ustawienia geometrii gwarantujące najlepsze osiągi
  • możliwość regulacji pochylenia, wychylenia i zbieżności kół
  • dedykowane do modyfikacji aut wyścigowych jak i drogowych

Po montażu kompletu Eibach Pro-Kit, Sportline czy zawieszenia gwintowanego Pro-Street-S należy sprawdzić i ewentualnie ustawić geometrię ponieważ obniżenie nadwozia może spowodować przestawienie ustawień kół.

Przykładowo na skutek obniżenia karoserii możliwe jest przestawienie kątów w negatywną stronę. Z tego powodu koła są w górnej części mocniej pochylone w stronę środka auta. Niewielki negatyw polepsza trakcję, jednak zbyt duży może negatywnie wpływać na prowadzenie auta i zwiększone zużycie opon.

Eibach UK (którego nasza firma jest dystrybutorem na terenie Polski) oferuje szeroki wahlarz zestawów Pro-Alignment udostępniając Klientom proste i tanie rozwiązanie umożliwiające korekcję geometrii.

Zestawy te oferują nie tylko możliwość ustawienia kół zgodnie z pierwotnymi, fabrycznymi parametrami, ale również indywidualne ustawienie uwalniające pełen potencjał drzemiący w aucie. Rozwiązanie to jest szczególnie interesujące dla firm tuningowych oraz ekip wyścigowych.

Odpowiednio ustawiona geometria gwarantuje idealną zbieżność i prowadzenie auta. Eibach Pro-Alignment to nieodzowny element dla każdego poważnego tunera!

Uwaga: na chwilę obecną zestawy Pro-Alignment są dostarczane bez certyfikatów TÜV / ABE.