Sprężyny Eibach Motorcycle Springs (EMS)

Sprężyny do motocykli Eibach EMS

Eibach EMS (katalog).xls - Aktualny katalog Eibach EMS (2017) (185.34 kB)

Zawieszenie kluczem do maksymalnych osiągów motocykla

  • najmniejsza tolerancja podczas produkcji - najbardziej precyzyjnie produkowane sprężyny w branży
  • ultralekka konstrukcja
  • maksymalne ugięcie przy najmniejszych wysokościach bloku
  • najniższe obciążenia boczne z punktem cieżkości idealnie ulokowanym w osi sprężyny
  • wyjątkowa trwałość i odporność bloku

 

Przy ekstremalnych osiągach dzisiejszych motocykli, zarówno on-road jak i off-road, poprawnie ustawione zawieszenie jest kluczowe. Przednie i tylne sprężyny muszą być dobrane i dopasowane do wagi motocyklisty, jego umiejętności, stylu jazdy i warunków na drodze / torze. Właśnie dlatego Eibach zaangażował pełną wiedzę swoich inżynierów, aby stworzyć produkt pozwalający poprawić osiągi i przyjemność z jazdy Twojego motocykla.

Pierwszym krokiem jest poprawne dobranie kombinacji sprężyn  Eibach Moto Spring (EMS). Niezależnie czy jeździsz wyczynowo czy po prostu lubisz szybszą jazdę, żadna inna modyfikacja nie wpływa w tak dużym stopniu na osiągi motocykla jak poprawnie ustawione zawieszenie. Podczas swojego rozwoju, Eibach Springs wyznaczał standardy w kontroli jakości, bezustannie ulepszając swoje produkty - każdą kroplę tego doświadczenia przelaliśmy w stworzenie idealnych sprężyn dla wyczynowych motocykli.

Uprawiasz motocross, off-road lub łączysz obie dyscypliny? Eibach EMS pozwoli Ci sprawniej pokonywać zakręty i wyprzedzać przeciwników zmniejszając "nurkowanie", zapewniając lepsze czucie motocykla. Sprężyny EMS gwarantują płynną jazdę i lepszą reakcję motocykla na przepustnicę.

Road racer'owi, sprężyny Eibach EMS pozwalają później hamować, wcześniej przyspieszać, zwiększać pochylenie w zakręcie dzięki większej stabilności oraz redukować nadmierne wychylenie podczas hamowania. Jednocześnie pomagają utrzymać poprawną geometrię motocykla podczas przyspieszania, zwiększając poziom bezpieczeństwa na progu przyczepności.

Street rider stosując sprężyny Eibach EMS może dostosować swoją maszynę pod swoją wagę, styl jazdy i preferowane warunki na drodze. Uzyskuje dzięki temu stabilną, płynną jazdę. Pokonywanie zakrętów jest prostsze, redukcji ulega efekt "nurkowania" podczas hamowania i minimalizuje się niekorzystne podskakiwanie motocykla na nierównościach. W wielu przypadkach, użycie właściwych, sztywniejszych sprężyn przednich i tylnych poprawia jakość jazdy wznosząc jednocześnie prowadzenie na zupełnie nowy poziom.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt mailowy. Dzięki rozbudowanej sieci doradców jesteśmy w stanie pomóc w doborze właściwego produktu Eibach EMS.

Tuning zawieszenia w motocyklu


Nie odnalazłeś / -łaś odpowiedniego zawieszenia w katalogu Eibach? Z wielką chęcią pomożemy zaprojektować i wyprodukować sprężyny zgodnie z wymaganiami, również jako private label. Jako lider w produkcji wyczynowych sprężyn dla samochodów, motocykli i ATV, Eibach jest zdeterminowany współpracować z dostawcami zawieszeń i ekipami wyścigowymi.