Sprężyny ERL | Eibach Replacement Line

Sprężyny Eibach ERL - zamiennik fabrycznych sprężyn

Jakość seryjnych części


Z ponad 65-letnim doświadczeniem w branży sprężyn technicznych Eibach stał się jednym z wiodących dostawców komponentów podwozia klasy premium i utrzymuje tę pozycję przez dziesięciolecia - jako dostawca OE dla globalnych producentów samochodów, jak również w wysokiej klasy sportach motorowych oraz tuningu. Tylko ktoś, kto odznacza się najwyższą jakością, szybką dostawą, rozsądnym poziomem cenowym i innowacyjnymi pomysłami, kwalifikuje się w tym wymagającym środowisku do długoterminowego partnerstwa. Niemniej jednak zawsze trzeba udowadniać swoje kompetencje na nowo.

Teraz Eibach połączył swój cały know-how i doświadczenie produkcyjne z tych wszystkich dziedzin i stworzył atrakcyjny program sprężyn seryjnych ERL - Eibach Replacement Line. Linia ta zawiera najczęściej występujące rodzaje sprężyn zawieszenia i pozwala na wymianę seryjnych sprężyn w niższej cenie na rynku wtórnym, zachowując fabryczną jakość.

Obietnica jakości Eibach zaczyna się od starannego doboru odpowiednich stali sprężynowych, które są automatycznie nawijane z niezwykłą precyzją na najnowszej maszynie CNC. Śrutowanie w połączeniu z obróbką cieplną gwarantują długą żywotność oraz nadzwyczajną wytrzymałość. To przyczynia się także do trwałej ochrony przed korozją, po czym następuje malowanie proszkowe. Każda sprężyna jest ponownie sprawdzana, żeby pojazd po montażu znajdował się na prawidłowym poziomie. W czasie dostawy sprężyny są również doskonale chronione poprzez zoptymalizowane przed uszkodzeniem opakowania. Te wszystkie etapy gwarantują klientom, że otrzymają kompleksowy produkt, a Eibach pozostanie jedynym właściwym wyborem.

Zalety seryjnych sprężyn Eibach ERL:

  • zaprojektowane i wykonane przez Eibach
  • projektowanie i produkcja zgodnie z wytycznymi OE (ISO / TS 16949)
  • doskonałe referencje wśród producentów motoryzacyjnych i producentów OEM
  • ponad 65 lat doświadczenia
  • kompetencje na najwyższym poziomie
  • profesjonalne zarządzanie danymi - TecDoc Certified
  • kompletny dostawca w dziedzinie technologii zawieszenia, szczególnie w zakresie sprężyn

Jeśli jesteś zainteresowany sprężynami Eibach ERL - zapraszamy do kontaku! Bardzo chętnie pomożemy i doradzimy. Preferujemy kontakt mailowy: info@eibach.pl. Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

Formularz kontaktowy Eibach »