Zawieszenie gwintowane Eibach Pro-Street-S BMW

 • Numer katalogowy PSS65-20-004-01-22
 • marka BMW
 • model 3 Coupe (E36)
 • silnik 316i, 318is, 320i, 323i, 325i, 328i
 • rocznik 03.92 - 04.99

Dane produktu

W przypadku niektórych samochodów występują następujące ograniczenia dla produktów:
od numeru EG-BE... / ab Nachtrag ..xx Betriebs-erlaubnis / from supplement ..xx of type approval
do numeru EG-BE... / bis Nachtrag ..xx Betriebs-erlaubnis / to supplement ..xx of type approval
Przykład:
Sprężyny obniżające E10-35-023-14-22 mają informację: od numeru EG-BE...13 / ab Nachtrag ..13 Betriebs-erlaubnis / from supplement ..13 of type approval. W tym wypadku odszukujemy w dokumentach auta lub na tabliczce znamionowej numer EG-BE. Przykład numeru EG-BE:

Są to ostatnie dwie cyfry numeru zaznaczonego na w/w zdjęciu czyli 22. Jeśli dla danego numeru katalogowego numer jest ograniczony np. od 13 to wszystkie numery kończące się liczbą 13 i więcej są dopuszczone. Jeśli dla danego numeru katalogowego numer jest ograniczony np. do 13 to wszystkie numery kończące się liczbą 13 i mniej są dopuszczone.

Zawieszenie gwintowane Eibach Pro-Street-S BMW

Uwagi

 • Jeśli nie opisane inaczej, wartość obniżenia podawana w naszym katalogu w przypadku pojazdów z fabrycznym (seryjnym) zawieszeniem obniżającym będzie mniejsza o wartość obniżenia fabrycznego. Jeśli nie opisane inaczej, produkty z niniejszego katalogu nie są przeznaczone do pojazdów z fabrycznym (seryjnym) zawieszeniem podwyższającym (np. pakiety Offroad, Crossover). Dobierając produkt należy opierać się na danych w certyfikacie TÜV lub dokumencie ABE. Proszę przed montażem porównać oznaczenia na otrzymanym produkcie z oznaczeniami zawartymi w TÜV lub dokumencie ABE (dołączane do paczek lub dostępne do pobrania na www.eibach.com) W przypadku stwierdzenia rozbieżności zestawu nie należy montować - prosimy w takim wypadku o kontakt ze sprzedawcą. Montaż powinien być przeprowadzany w specjalistycznym warsztacie, posiadającym wykwalifikowanych pracowników oraz odpowiednie narzędzia. Pozycja montażu (góra-dół) oznaczona jest poprzez nadruk - ułożenie tekstu sugeruje prawidłową pozycję. Po montażu sprężyn / elementów zawieszenia należy sprawdzić geometrię kół. Jeśli oryginalne amortyzatory są mocno zużyte, zaleca się założenie nowych - standardowych lub sportowych. W przypadku sprężyn serii Sportline zalecamy zakup sportowych amortyzatorów, np. Bilstein B8. Wszystkie dopuszczalne przez producenta kombinacje koło / opona są możliwe do zastosowania po założeniu sprężyn. W zależności od wersji silnikowej, skrzyni biegów, wyposażenia i tolerancji producenta auta, wartości obniżenia mogą odbiegać o parę mm od wartości wskazanych w niniejszym katalogu. Wartość obniżenia będzie stosunkowo niższa w przypadku seryjnego (fabrycznego) obniżenia. Zastosowanie naszych produktów odnosi się do seryjnych pojazdów. W przypadku modyfikacji przeprowadzonych w aucie lub wyposażenia dodatkowego (dotyczy to także produktów oryginalnych, oferowanych opcjonalnie przez producenta auta!) takiego jak wzmocniony układ hamulcowy (nr tarcze ceramiczne), mocowanie kół na jeden, centralny otwór, zawieszenie sportowe, instalacja LPG itp. - możliwe jest, że montaż naszych produktów nie będzie możliwy. Wszystkie podane dane odnoszą się do fabrycznych, nowych pojazdów. Punkty pomiaru: linia prosta łącząca środek piasty z dolnym kantem błotnika. Są to wartości przybliżone - mogą się różnić w zależności od pojazdu. Jeśli seryjne zawieszenie w Państwa aucie posiada elektroniczną regulację siły tłumienia, zastosowanie zawieszenia B12 lub Pro-Street-S oznacza utratę tej funkcji. Wyświetlający się po montażu błąd na komputerze pokładowym można usunąć w autoryzowanym salonie. Jeśli jest dostępny do Państwa auta zalecamy zastosowanie zestawu Pro-Tronic w celu usunięcia błędu.

 • Wysokość przedniej osi regulowana za pomocą nagwintowanej kolumny. Wysokość tylnej osi - za pomocą specjalnego regulatora.

 • W celu zapewnienia dostatecznego miejsca do swobodnej pracy zawieszenia, przy seryjnej kombinacji felga / opona niezbędne może okazać się zamontowanie pierścieni dystansowych.

 • W niektórych przypadkach konieczne jest zastosowanie dodatkowych części OE (pierwszego wyposażenia). Części te nie znajdują się w zestawie. Proszę zweryfikować na podstawie dokumentacji technicznej (TUV, instrukcja montażu), która dostępna jest do wglądu na stronie Eibach.

 • W przypadku zainteresowania częściami zamiennymi: prosimy odszukać numer części w dokumentacji produktu (sekcja "Berichtigung der Fahrzeugpapiere"). Dokumentacja znajduje się na stronie www.eibach.com > Online Catalog > Product & Approval Search (czerwony przycisk).

Cena

3428 zł z VAT
Produkt na zamówienie

Koszty wysyłki

Standard (6-14 dni):17.00 zł
Ekspres (4-5 dni):99.00 zł
 • Zadaj pytanie
*
*

pola oznaczone * są wymagane