SPIRALE TRANSPORTOWE|DOZUJĄCE

mapa świata z kropek


SPIRALE TRANSPORTOWE|DOZUJĄCE

SPIRALE TRANSPORTOWE

jako elastyczne elementy transportowe

Zakres produkcji:

Materiały:

Przekroje materiałów:

Dysponujemy różnymi profilami standardowymi w obu materiałach w wymiarach między 10 mm × 5 mm und 12 mm × 7 mm.

SPIRALE DOZUJĄCE

stałe długości lub dzielone długości standardowe

Materiały:

Przekroje materiałów:

W trakcie transportu różnego rodzaju przedmiotów, niezwykle często zachodzi potrzeba użycia elastycznych elementów. W takich sytuacjach nieocenione okazują się spirale transportowe. Aby prawidłowo spełniały swoje zadanie, muszą być wykonane z najwyższej jakości materiałów. Eibach, jako producent spirali transportowych, wykorzystuje wyłącznie najlepsze materiały, dzięki którym produkty przez bardzo długi okres zachowują swoje pierwotne właściwości. Zdajemy sobie sprawę, że każdy transport jest inny, dlatego oferujemy spirale w szerokim zakresie średnicy zewnętrznej, mieszczącym się w przedziale od 30 do 120 mm.

Charakterystyka spirali transportowych

W trakcie produkcji wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane materiały, takie jak patentowany drut sprężynowy ciągniony ze stali niestopowej, według normy DIN EN 10270-1 SH. W przypadku gdy spirale będą narażone na działanie m.in. czynników atmosferycznych oraz wilgoci, używamy drutu sprężynowego nierdzewnego, według normy DIN EN 10270-3 (1.4301). Zastosowanie materiałów tego typu gwarantuje niezawodność i bezproblemowe działanie, nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

Spirale transportowe na zamówienie

Wszystkie spirale produkowane przez Eibach przeszły pozytywnie rygorystyczne testy, przeprowadzane w zróżnicowanych warunkach. Ponadto, spełniły wyśrubowane normy jakościowe, dzięki którym charakteryzują się bezawaryjnym działaniem. Produkujemy spirale transportowe według szczegółowych wytycznych zamawiających, dlatego masz pewność, że otrzymujesz produkty, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Dodatkowe informacje o spiralach transportowych

W większości przypadków do produkcji spirali transportowych wykorzystujemy okrągły drut. Oferujemy także modele wykonane z drutu walcowanego, cechującego się płaskim kształtem. W przypadku spirali dozujących, dostępne są zarówno stałe długości, jak i dzielone długości standardowe. Do produkcji tego typu spirali w większości przypadków wykorzystujemy nierdzewne materiały, według normy DIN EN 10270-3. W kwestii przekroju materiałów, do wyboru jest prostokątny, kwadratowy i okrągły. Jeżeli masz pytania dotyczące spirali lub innych produktów ze sklepu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, poprzez e-mail lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, dostępnego na naszej stronie internetowej. Wykwalifikowani doradcy z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i w razie potrzeby, pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. W przypadku zamówienia spirali transportowych, zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz szybką i bezpieczną wysyłkę.

Zakupy

tel: 726 730 202

e-mail: [email protected]

PON - PT: 09.00-16.00

Współpraca

tel: 723 833 ... pokaż

e-mail: [email protected] pokaż

PON - PT: 09.00-16.00

-->

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka RACING CORNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Częstochowie, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 84/86/25 I 26, 42-202 Częstochowa, KRS: 0000759097, NIP: 5732907713, REGON: 38186360000000. Przetwarzamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego."