Sprężyny podwyższające Lift-Kit / Cargo

Eibach poszerza swoję ofertę o produkty przeznaczone dla użytkowaników chcących podwyższyć swoje auto.

Sprężyny podwyższające Lift-Kit

Nowa seria produkcyjna Eibach dedykowana dla kierowców, którzy pragną podwyższyć auto. Na chwilę obecną seria ta jest szybko rozbudowywana i dostępna między innymi do następujących modeli:

Trwają już prace nad kolejnymi referencjami. Sprężyny można stosować na oryginalnych amortyzatorach!

Sprężyny podwyższające Cargo

Dedykowane są do aut dostawczych. Podobnie jak w przypadku serii Lift-Kit można je stosować na oryginalnych amortyzatorach. Poniżej kilka zastosowań:

Koncepcję sprężyn doskonale ilustruje poniższy wykres.

Sprężyna Eibach Cargo kontra seryjna sprężyna

Ostatnio przeglądane produkty

Zakupy

tel: 726 730 202

e-mail: [email protected]

PON - PT: 09.00-16.00

Współpraca

tel: 723 833 ... pokaż

e-mail: [email protected] pokaż

PON - PT: 09.00-16.00

-->

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka RACING CORNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Częstochowie, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 84/86/25 I 26, 42-202 Częstochowa, KRS: 0000759097, NIP: 5732907713, REGON: 38186360000000. Przetwarzamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego."