Stabilizatory sportowe Eibach Anti-Roll-Kit

Stabilizatory sportowe to idealne uzupełnienie systemu zawieszenia. Podczas gdy systemy Pro-Kit i Sportline stanowią podstawę dla poprawy zawieszenia, system Anti-Roll-Kit stanowi dopełnienie dzieła gwarantujące idealne zachowanie auta na drodze.

Stabilizatory sportowe

Dzięki zwiększonej sztywności zestawy Anti-Roll-Kit redukują przechyły karoserii i zwiększają stabilność. Wynik: lepsze prowadzenie oraz zwiększona przyczepność w każdych warunkach wymuszających sportowe zachowanie kierowcy.

W celu osiągnięcia najwyższej jakości Anti-Roll-Kit zwijany jest na zimno z lotniczej stali typu heavy-duty i pokrywany proszkowym lakierem.

W zestawie zawarte są wszelkie niezbędne do montażu elementy oraz bardzo intuicyjna instrukcja montażu.

Stabilizatory sportowe Eibach Anti-Roll-Kit

Ostatnio przeglądane produkty

Zakupy

tel: 726 730 202

e-mail: [email protected]

PON - PT: 09.00-16.00

Współpraca

tel: 723 833 ... pokaż

e-mail: [email protected] pokaż

PON - PT: 09.00-16.00

-->

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka RACING CORNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Częstochowie, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 84/86/25 I 26, 42-202 Częstochowa, KRS: 0000759097, NIP: 5732907713, REGON: 38186360000000. Przetwarzamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego."