ZESTAWY ZAWIESZENIA

Opis kategorii

Odpowiednio dobrane zawieszenie jest niezwykle istotnym czynnikiem w każdym sporcie samochodowym. To od niego zależy m.in. jakość prowadzenie pojazdu, a także jego stabilność w trakcie pokonywanie nierówności i zakrętów. W asortymencie naszego sklepu dostępne są zestawy zawieszenia samochodowego, dzięki którym Twoje auto nabierze sportowego charakteru. Obniżenie środka ciężkości pojazdu znacząco poprawia trakcję, zwłaszcza w ciasnych zakrętach. Ponadto, sztywniejsze zawieszenie ogranicza przechyły nadwozia i rozprężanie podczas dynamicznego ruszania. Co więcej, redukuje nurkowania pojazdu w trakcie hamowania.

Zestawy zawieszenia z amortyzatorami Bilstein B12 i sprężynami Eibach

W asortymencie naszego sklepu dostępne są sportowe zestawy zawieszenia, składające się z przednich oraz tylnych sprężyn amortyzatorów. Dzięki nim, właściwości jezdne Twojego samochodu będą jeszcze lepsze. Każdy element, zanim trafi do sprzedaży, jest wielokrotnie testowany w różnych warunkach. Ponadto, musi sprostać rygorystycznym normom jakościowym, dzięki którym masz pewność, że zestawy Bilstein B12 dostępne w naszym sklepie wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Do ich produkcji użyto niezwykle wytrzymałych materiałów, dzięki czemu zarówno sprężyny, jak i amortyzatory charakteryzują się długą żywotnością. Nawet w przypadku intensywnego użytkowania, przez bardzo długi czas zachowują swoje właściwości.

Sportowe zestawy zawieszenia dla Twojego samochodu

Chcąc poprawić prowadzenie swojego pojazdu, warto zacząć od wymiany zawieszenia, które w trakcie jazdy jest poddawane bardzo dużym obciążeniom. Zestawy zawieszenia z amortyzatorami Bilstein B12 i sprężynami Eibach gwarantują lepsze prowadzenie, poza tym znacząco poprawiają wygląd pojazdu dzięki jego obniżeniu. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz kompletne zestawy do praktycznie wszystkich samochodów poruszających się po drogach. W trakcie wyboru upewnij się, że dany zestaw jest kompatybilny z posiadanym pojazdem. Dysponując podstawowymi narzędziami, możemy samodzielnie wymienić sprężyny i amortyzatory. Jeżeli jednak nie czujemy się na siłach, wymianę warto powierzyć profesjonalistom.

Profesjonalne zestawy zawieszenia samochodowego

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz zestawy Bilstein B12 z certyfikatem TUV, używane zarówno przez zawodowców, jak i miłośników sportów motoryzacyjnych. W razie jakichkolwiek pytań związanych z kompatybilnością lub montażem, zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni eksperci z chęcią odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości.

ZESTAWY ZAWIESZENIA

Zdjęcie produktu Sportowe zawieszenie Bilstein B12 Pro-Kit VOLVO V40 liftback (525, 526)

Sportowe zawieszenie Bilstein B12 Pro-Kit VOLVO V40 liftback (525, 526)

Nr katalogowy: E90-84-006-14-22

3460 zł

Numer katalogowy: E90-84-006-14-22

Nacisk na oś przednią do: 1020 kg

Nacisk na oś tylna do: 1010 kg

Obiniżenie oś przednia: 30 mm

Obiniżenie oś tylna: 30 mm